menu

Catering na nejvyšší úrovni

HM catering je součástí společnosti HM Management s.r.o., která v současné době provozuje několik dalších restaurací na Šumavě. Jsme schopni připravit a zrealizovat akce originálně připravené „na míru“ pro jednotlivé zákazníky. Zajišťujeme kompletní cateringové služby pro malé i velké akce. Pro větší cateringové akce umíme zajistit i potřebné gastro vybavení a obsluhu. Jsme flexibilní a rádi vyhovíme všem vašim požadavkům.

Zázemí

Cateringové služby a akce zajišťujeme pomocí vlastního vybavení a připravujeme v našich restauracích. Jednotlivé části cateringu tak můžeme detailně rozvrhnout a upravit podle Vašich představ.
Všechna provozní střediska mají certifikaci o „zavedení systému kritických bodů (HACCP)“ a o „zavedení systému Správné hygienické a výrobní praxe“.
Působíme na trhu v oblasti gastronomie již 20 let a naše restaurace si vybudovali velmi dobrou pozici a jsou uznávaným místem pro milovníky gastronomie na Šumavě ...

Nabídka

Naše nabídka představuje pouze zlomek námi nabízených služeb v oblasti cateringu, ale jsme zvyklí připravovat nabídky na jednotlivé akce zvlášť, podle představ i finančních možností našich zákazníků.

HM Catering

Navštivte náš nový web HM Catering s naší kompletní nabídkou cateringových služeb a s online obednávkou: www.hmcatering.cz

 

vstupte na web HM Catering

 

Mobil. +420 602 894 617
E-mail: info@pizzerie-marco.cz

Kontakt

Pizzerie Marco
Pivovarská 88
38501 Vimperk

tel: +420 388 412 059
info@pizzerie-marco.cz

Dočasně uzavřeno

Pizzerie Marco
Husova 106
38301 Prachatice

tel: +420 388 316 950
info@pizzerie-marco.cz